DROP: 10 mm

Dopřejte si při běhu maximální pohodlí s pánskými běžeckými boty adidas ULTRABOOST 20. Úpletový svršek má cílené prošívání na základě technologie snímání pohybu. Měkký elastanový opatek zaručí přirozený pohyb Achillovy šlachy. Aktivní odpružení se postará o návratnost energie a plynulý krok.

VÝHODY:

  • Přiléhavá konstrukce.
  • Svršek z textilního úpletu adidas Primeknit.
  • Zpevňující technologie Tailored Fibre Placement (TFP).
  • Vysoce funkční běžecká obuv.
  • Pružná podešev Stretchweb z gumy Continental.
  • ISS National Lab/Laboratory™ je ochranná známka NASA použitá se svolením.

Tenisky Ultraboost 20 jsou symbolem partnerství s Národní laboratoří Mezinárodní vesmírné stanice. Jde o přelomovou misi. Vyšleme je 408 kilometrů nad zemský povrch. Je to tak! Tenisky Ultraboost 20 poletí do vesmíru. adidas a Národní laboratoř ISS společnými silami posouvají hranice, aby sportovcům pomohli k lepším výsledkům. Možnosti jsou nekonečné. Stejně jako vesmír sám.

Kód výrobce:
EG0692
Určení:
silniční
Podpora:
neutrální
Hmotnost:
310 g

Video

Continental™

Continental™

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce i při sestupu dolů, to vše představuje podešev Continental™. 

Primeknit

Primeknit

Svšek adidas Primeknit je pečlivě zpracován tak, aby se při běhu přirozeně přizpůsoboval chodidlu každého běžce, pomáhal snižovat podráždění a tím poskytoval větší pohodlí. Jedna se o bezešvý, z jednoho kusu vyrobený svršek z pleteného materiálu, jenž zaručuje prodyšnost obuvi a optimální ventilaci. 

Tailored Fibre Placement

Tailored Fibre Placement

Prodyšný svršek ze síťoviny zpevnění novu ve střední části s cíleným umístěním vláken Tailored Fibre Placement.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?