0 

Pánské běžecké boty adidas ULTRABOOST 20 černé

3 799 
Běžná cena : 4 699 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-20%

DROP: 10 mm

Dopřejte si při běhu maximální pohodlí s pánskými běžeckými boty adidas ULTRABOOST 20. Úpletový svršek má cílené prošívání na základě technologie snímání pohybu. Měkký elastanový opatek zaručí přirozený pohyb Achillovy šlachy. Aktivní odpružení se postará o návratnost energie a plynulý krok.

VÝHODY:

  • Přiléhavá konstrukce.
  • Svršek z textilního úpletu adidas Primeknit.
  • Zpevňující technologie Tailored Fibre Placement (TFP).
  • Vysoce funkční běžecká obuv.
  • Pružná podešev Stretchweb z gumy Continental.
Materiál:
syntetika
Kód výrobce:
EG0691
Určení:
silniční
Podpora:
neutrální
Hmotnost:
310 g

Video

BOOST™

BOOST™

Tisíce unikátních TPU kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které adidas kdy vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí si lépe zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení než jakýkoli jiný materiál.Oproti standartní pěnové podešvi EVA, která při nízkých teplotách tuhne a při vysokých naopak ztrácí pevnost, je podešev BOOST™ 3krát odolnější vůči teplotním změnám. BOOST™ poskytuje větší energetickou návratnost než jakékoli jiné pěnové odpružení používané v běžecké obuvi. 

Continental™

Continental™

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce i při sestupu dolů, to vše představuje podešev Continental™. 

Primeknit

Primeknit

Svšek adidas Primeknit je pečlivě zpracován tak, aby se při běhu přirozeně přizpůsoboval chodidlu každého běžce, pomáhal snižovat podráždění a tím poskytoval větší pohodlí. Jedna se o bezešvý, z jednoho kusu vyrobený svršek z pleteného materiálu, jenž zaručuje prodyšnost obuvi a optimální ventilaci. 

STRETCHWEB

STRETCHWEB

Inovativní podešev s názvem STRETCHWEB se vyskytuje u řady nových modellů běžecké obuvi adidas. Jejím hlavním benefitem je bezkonkurenční přizpůsobení se individuálnímu běžeckému nášlapu a zaručení ještě hladších a přužnějších došlapů. 

Tailored Fibre Placement

Tailored Fibre Placement

Prodyšný svršek ze síťoviny zpevnění novu ve střední části s cíleným umístěním vláken Tailored Fibre Placement.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?