0  Promo: MAY20

Pánské běžecké boty adidas SOLAR BOOST 4 červené

3 299 
Běžná cena : 4 099 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-20%

VÝŠKA PATY: 32 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 22 mm

Pánské běžecké boty adidas SOLAR BOOST 4 s textilním svrškem ze síťoviny se šněrováním na tkaničky, který je tvořen minimálně z 50% z recyklované příze. Prodyšný nárt a oblast ve spodní polovině střední části boty se starají o odvětrávání a cirkulaci vzduchu. Mezipodešev s aktivním odpružením boost™ tvoří stovky kapslí z termoplastického polyuretanu (TPU), které navrací energii do každého kroku. Prvek Control Rail z EVA, umístěný pod celým chodidlem, usměrňuje pohyb nohy. Úkolem systému Linear Energy Push dodávat Vašemu pohybu větší dynamiku a tah vpřed. Podešev z odolné gumy Continental™ disponuje výtečnou přilnavostí k povrchu a podílí se na snižování opotřebení obuvi, čímž zvyšuje její životnost. SOLAR BOOST 4 podpoří Váš výkon jak na závodech, tak při tréninku.

VÝHODY:

  • Prodyšný svršek ze síťoviny.
  • Mezipodešev s aktivním odpružením boost™.
  • Prvek Control Rail umístěný pod chodidlem.
  • Systém Linear Energy Push.
  • Podešev z odolné gumy Continental™.
Značka:
Kód výrobce:
H01146
Pohlaví:
pánské
Materiál:
syntetika / textil
Drop:
10 mm
Určení:
silniční
Podpora:
neutrální
Hmotnost:
305 g
BOOST™

BOOST™

Tisíce unikátních TPU kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které adidas kdy vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí si lépe zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení než jakýkoli jiný materiál.Oproti standartní pěnové podešvi EVA, která při nízkých teplotách tuhne a při vysokých naopak ztrácí pevnost, je podešev BOOST™ 3krát odolnější vůči teplotním změnám. BOOST™ poskytuje větší energetickou návratnost než jakékoli jiné pěnové odpružení používané v běžecké obuvi. 

Continental™

Continental™

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce i při sestupu dolů, to vše představuje podešev Continental™. 

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?