0 

Pánské běžecké boty adidas ADIZERO BOSTON 8 černé

2 899 
Běžná cena : 3 599 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-20%

DROP: 10 mm

Dopřejte si při běhu lehkost a pohodlí. Tato pánská běžecká obuv adidas ADIZERO BOSTON 8 je určená pro ty nejnáročnější tréninky. Aktivní odpružení vám poskytne návratnost energie. Dejte si do těla a ukažte, co ve vás je. Bota má svršek z prodyšné síťoviny. Zpevňující konstrukce bezpečně zafixuje patu a střední část chodidla. Aktivní odpružení a pružná podešev zaručí energický pohyb. Nekonečná energie Boost je nejaktivnější odpružení, které adidas dosud vyrobil: čím více energie vydáte, tím více jí dostanete zpět. Podešev z gumy Continental je výjimečně přilnavá na mokrém i suchém povrchu.

VÝHODY:

  • Svršek z prodyšné síťoviny.
  • Přiléhavá konstrukce.
  • Lehká běžecká obuv s odpružením Boost.
  • Výrazná mezipodešev.
  • Podešev z gumy Continental.
  • Lightstrike mezipodešev.
Materiál:
syntetika
Kód výrobce:
EG7892
Určení:
tempové
Podpora:
neutrální
BOOST™

BOOST™

Tisíce unikátních TPU kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které adidas kdy vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí si lépe zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení než jakýkoli jiný materiál.Oproti standartní pěnové podešvi EVA, která při nízkých teplotách tuhne a při vysokých naopak ztrácí pevnost, je podešev BOOST™ 3krát odolnější vůči teplotním změnám. BOOST™ poskytuje větší energetickou návratnost než jakékoli jiné pěnové odpružení používané v běžecké obuvi. 

Continental™

Continental™

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce i při sestupu dolů, to vše představuje podešev Continental™. 

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?