Kolekce Nike 2020 je tady. Nabijte se novou energií do sportu.

Nová kolekce od Nike hodlá podpořit každého elitního atleta, pokročilého sportovce a nebo i úplného začátečníka. 

Vyberte si to správné vybavení na trénink. V kolekci najdete trička, kraťasy, legíny, kompresní prádlo i sportovní podprsenky. Milujete pohyb? Cvičíte pravidelně nebo snad teprve chcete začít? Jste spíše typ na silové a dynamické lekce jako je CrossFit, HIIT či funkční trénink? Nebo vyhledáváte relax v podobě YOGY či pilates? Dáváte snad přednost běhu? Ať jste muž či žena, u nás najdete vybavení na všechny tyto sporty a ještě mnohem víc. 

Správný výběr vybavení může být klíč k úspěchu. Pokud však nevíte, ke kterému sportu se přikloníte, zkuste si vybrat oblečení dle technologie. Právě ty Vám pomohou, abyste se v pohybu cítili co nejlépe. Malý přehled pro lepší orientaci jsme si pro Vás připravili na našem blogu. 

TECHNOLOGIE OBLEČENÍ  

TRÉNINK NIKE

Kolekce Nike Pro je vytvořena pro nejtěžší cvičení. 

Najdete zde celou řadu produktů s technologiemi a střihy, které dopřejí komfort každému sportovci i při nejtěžším tréninku. Produkty jsou vyrobeny ze speciálních materiálů často s nějakými mesh panely pro podporu termoregulace. Nechybí ani technologie Dri-FIT pro odvod potu či hladké švy. Zajímavý a neotřelý sportovní design je samozřejmostí.

Doporučení: Cross trénink, HIIT, Funkční trénink, vzpírání

BĚH NIKE

Kolekce Nike Running motivuje k běhu.

Produkty z kolekce Running jsou specifické svými odlehčenými a svěžími materiály, s technologií Dri-FIT pro odvod potu, vzdušnými střihy a vlastností zajistit pohodlí pro běžce. Nechybí ani reflexní prvky, které podpoří viditelnost při zhoršených podmínkách. Nezapomínejte však ani na podporu Vašich svalů. Právě tu zajistí produkty s kompresními vlastnostmi. Určitá míra komprese podpoří svaly při výkonu a pomůže při regeneraci. 

Doporučení: Běh na silnici, trailový běh, závodní běh

YOGA NIKE

Kolekce Nike Yoga pomáhá harmonizovat tělo.

Teprve nedávno představilo Nike svou první kolekci na yogu a další pomalé formy cvičení. Protahovací cvičení propojuje BODY & MIND & SOUL a stejně tak propojilo Nike to nejlepší z materiálů, střihů a technických vlastností. Kolekce Vás pohladí na duši zejména díky použití jemným barev, stretchových, měkkých a skvěle padnoucích látek. Produkty nabízí výběr z volných i obtažených siluet a to jak pro dámy tak pro pány. 

Doporučení: Yoga, HOT yoga, Pilates, Body balance