Sleva

Dámské volejbalové boty Asics GEL-TASK MT W bílo-modré

1 539 
Běžná cena : 2 290 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-33%

Dámské kotníkové boty Asics jsou atraktivní a dobře vyvážená halová obuv s ověřenými technologiemi. Byla navržena pro hráčky, které kladou důraz na tlumení, pohodlí a tvar přizpůsobený chodidlu ve vyváženém poměru. Svršek je zhotoven z vysoce odolného materiálu Rhynoskin. Pohodlí dodává tlumení GELovou jednotkou pod špičkou i patou. Vysokou přilnavost a trakci zajistí podešev NC RUBBER® OUTSOLE. 

VÝHODY:

 • Kotníková verze MT nabízí speciální oporu, fixuje kotník a zvyšuje ochranu.
 • Vhodná pro hráčky volejbalu, házené, squashe, florbalu nebo badmintonu.
 • GELová jednotka tlumí pod špičkou i patou.
 • Vysoce odolný svršek z materiálu Rhynoskin.
 • Podešev NC RUBBER® OUTSOLE dodá vynikající trakci a přilnavost.

 

Materiál:
Syntetická kůže
Kód výrobce:
B753Y-0133
Určení:
kotníkové

Tlumí nárazy při dopadu a umožňuje pohyb ve více rovinách.

Tlumení a stabilita. Tyto dva požadavky jsou sdruženy v revolučním ASICS GEL™ systému. Šok a síla tlaku se zmenší, noze se dostane podpory při nošení zátěže a špatně provedené pohyby jsou
znemožněny. 

ASICS GEL™ systém tlumení je sestaven z různých GEL™ komponentů. Vytvořeny jsou ze silikonových materiálů odolných na únavu, což umožňuje vysokou odolnost GEL™ komponentů během vystavení zátěžím. Tato vlastnost materiálu stabilizuje nohu při prvním kontaktu s povrchem.

Dodatečně jsou pak ASICS GEL™ polštářky umístěny do patní části, pod kloubem palce a bříšky, tzn. v částech, kde dochází k vysokému vertikálnímu zatížení mezi fázemi dopadu a odrazu. Díky tomu, že je materiál extra tenký, nejvíce 4 mm, se zmenší i váha boty, zlepší se také styk s povrchem a je omezeno riziko zranění vlivem kroucení chodidla.

Při prvním styku paty s povrchem na tělo působí síla velikost 2 - 3 násobku tělesné hmotnosti. Ta je závislá především na rychlosti běžce. ASICS GELTM, při podpoře materiálu a konstrukci celé podešve absorbuje náraz špiček. Dodatečně jsou v podešvi do patní části integrovány tzv. pružné oblasti, které s pomocí plánované deformace stabilizují chodidlo. V přední části zmenšuje ASICS GELTM systém nápor, který nastává během fáze odrazu. 

Při tom jsou výsledné smykové síly neutralizovány s pomocí materiálu podešve. Na míru přizpůsobené stupně tvrdosti a tvaru, odpovídají požadavkům různých zatížení. Výsledkem je přirozené cítění povrchu. 

Promyšleně rozmístěné flexibilní drážky rozdělí tlak zatížení při přenosu těžiště přes prsty do odrazu.

Výhody: 

 • Více pohodlí díky účinnému tlumení a stabilitě.
 • Odolnost vůči únavě materiálu a trvanlivost.
 • Zmenšené riziko zranění díky menšímu působení sil při dopadu.
 • Funkční zmenšení úderných a tlakových sil.
 • Přímý styk s povrchem.
 • Omezené působení pák (během pronace a supinace).
 • Stabilní základ také u bočních sil.

Pro větší stabilitu a pohodlí. 

Technologie použití sloučeninu obsahující více přírodního kaučuku než obsahují tradiční pevné gumy, což má za následek lepší trakci.

Poskytuje vynikající komfort a prodyšnost.

Oděru a roztržení odolná syntetická kůže zajištující větší trvanlivost.

Trusstic System® je lehká podpůrná jednotka integrovaná do mezipodešve pod klenbu chodidla. Spojuje přední a zadní část boty. Stejně tak podporuje středníčást nohy během fáze stání i během přípravy na odraz. 

Důsledkem zatížení chodidla, je kontrolovaná deformace mezipodešve,. Torzní stabilita boty zůstává neporušená, klenba chodidla je stabilizovaná a ploska chodidla se odlehčí. Tím je zmenšeno riziko zranění a zajištěno větší pohodlí i bezpečnost běžecké boty. 

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?