0  Sleva

Dámské boty na CrossFit Reebok R CROSSFIT NANO 7 šedé

1 899 vč. DPH
Běžná cena: 3 499 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-46%

Reebok Nano 7.0  je dalším následovníkem v řadě obuvi na CrossFit. Tak jako tomu bylo u přechozích modelů i tento má mnoho nových vychytávek. Maximalizace všestrannosti byl však hlavní cíl.
Nejzásadnějším vylepšením je vytvrzení v oblasti paty, toto zesílení vaši patu obepne a stabilizuje, zpevnil se i prostor u prstů, vylepšila se také podrážka pro ještě větší stabilitu. Nechybí vylepšený bezešvý svršek s NanoWeave technologií pro maximální prodyšnost a ještě větší chladivý pocit. Botě se také dostalo rozšíření RopePro, které pomáhá při šplhu na laně, zajišťuje trvanlivost a ochranu. Nyní se nachází také na střední části svršku, kde se gumový povrch stará o skvělou přilnavost.
Nano 7.0 jsou vybaveny dropem 4mm a jsou k dispozici v nové řadě barev. Díky již zmiňované všestrannosti můžete trénovat bez přezouvání jen v jedné obuvi, od vzpírání po vytrvalostí běh, přes lezení, skoky, a vším mezi tím. Této botě důvěřuje řada špičkových sportovců ve světě a proto je budete moci vidět na atletech na Reebok CrossFit Games 2017.

VÝHODY:

  • Technologie NanoWeave na svršku obuvi pro pohodlí a prodyšnost
  • Anatomický "toe box" a design s nízkým profilem pro přirozený pocit a mobilitu kotníku
  • Nový tvrdý "zábal" na patě pro fixaci a stabilitu pohybu
  • Krystalizovaná gumová podrážka pro přirozený ohyb a držení rovnováhu
Kód výrobce:
BS8295
Určení
CrossFit

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?