0 

Dámské běžecké boty Hoka One One SPEEDGOAT 5 W modré

3 629 
Běžná cena : 3 999 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-10%

VÝŠKA PATY: 31 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 27 mm

Dámské běžecké boty Hoka One One SPEEDGOAT 5 patří do řady dlouhodobě nejprodávanějších trailovek této značky. Jedná se už o pátou generaci bot známých svým vysokým odpružením, stabilitou a přilnavostí, díky čemu se hodí do různorodého náročného technického terénu. Dvouvrstvý svršek je bezešvý, vyrobený z částečně recyklované polyesterové a pevné žakárové síťoviny. Boty disponují vysoce výkonnou, extrémně přilnavou gumou VIBRAM® MEGAGRIP, jenž je speciálně vyvinutá pro zvýšenou přilnavost k suchému terénu. Důležitým prvkem je i speciálně mezipodešev META-ROCKER, jejíž geometrická úprava se zaoblením vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou a napomáhá tak k efektivnějšímu využití energie při každém kroku. Límec je u těchto bot vzadu prodloužený takže se lépe obouvají. Na špičce boty je vysoký odolný rám (obsázka) z nalaminované tenké termoplastické gumy (TPU) a chrání prsty před kamením.

VÝHODY:

  • dlouhodobě nejprodávanější model trailových bot
  • vysoké odpružení, stabilita a přilnavost
  • vysoký límec pro lepší nazouvání
  • odolná TPU špička
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1123158-BBCY
Pohlaví:
Materiál:
80% textil / 20% syntetika
Šířka boty:
B
Drop:
4 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
242 g
Štítek:
META-ROCKER

META-ROCKER

Technologie META-ROCKER se vyznačuje speciálně upravenou geometrii mezipodešve. Jedná se tedy o zaoblení mezipodešve, takzvanou "kolébku", která vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou. Technologie napomáhá efektivnímu využití energie v každém kroku a pohání nás kupředu.

Celý popis >
VIBRAM® MEGAGRIP

VIBRAM® MEGAGRIP

Vibram® je vysoce výkonná, extrémně přilnavá guma. Materiál je používám v případě, že  je kladen důraz na zvýšenou přilnavost obuvi k suchému povrchu. Značka Hoka One One tento materiál využívá u outdoorové obuvi. 

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?