VÝŠKA PATY: 26 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 21 mm

Dámské běžecké boty Hoka One One RINCON 3 W v rozšířené verzi WIDE s označením (D) jsou díky své velmi nízké hmotnosti vhodné pro běh v rychlejším tempu. Prodyšný svršek se šněrováním na tkaničky obepíná chodidlo a zpevňuje jej. Navzdory lehké konstrukci nabízejí skvělé odtlumení. Mohutná vrstva stlačené EVA pěny v mezipodešvi pohlcuje nárazy při každém dopadu a zmírňuje tak zátěž kladenou na Vaše klouby a svaly. Bohaté tlumení oceníte zvlášť v případě, pokud často běháte na tvrdém povrchu, například na silnici. Technologie META-ROCKER zajišťuje díky mírnému zaoblení podrážky hladký přechod chodidla z paty na špičku, čímž dochází k efektivnímu přenosu energie. Gumová směs podešve byla přidána jen do nejvíce vytížených míst, čímž došlo k úspoře gramáže. Je navíc velmi odolná a přispívá k dlouhé životnosti boty.

VÝHODY:

  • Velmi nízká hmotnost.
  • Prodyšný svršek.
  • Mohutná mezipodešev z EVA pěny.
  • Technologie META-ROCKER.
  • Podešev z odolné gumové směsi.

ŠÍŘKA OBUVI:
(B) - standardní verze
(D) - široká verze

Značka:
Model:
Kód výrobce:
1119396-BKPNK
Pohlaví:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
B
Drop:
5 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
204 g
Cushioned Midsole

Cushioned Midsole

Polstrovaná mezipodešev. Mezipodešev značky Hoka One One se vyznačuje dokonalou měkkostí, která se připodobňuje měkkosti bonbónu marshmallow. Tato mezipodešev zajištuje skvělé odtlumení a návratnost energie při každém kroku.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technologie META-ROCKER se vyznačuje speciálně upravenou geometrii mezipodešve. Jedná se tedy o zaoblení mezipodešve, takzvanou "kolébku", která vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou. Technologie napomáhá efektivnímu využití energie v každém kroku a pohání nás kupředu.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?