0 

Dámské běžecké boty Asics NOOSA TRI 14 W růžové

3 799 vč. DPH
Vyprodáno
Barevné varianty:

VÝŠKA PATY: 25 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 20 mm

Asics NOOSA TRI 14 W jsou oblíbené dámské běžecké boty vyznačující se nízkou hmotností. Zaujmou už svým prodyšným svrškem ze síťoviny s výrazným barevným designem. Mezipodešev FLYTEFOAM™ poskytuje lehké odpružení a změkčuje dopady. Podešev se zakřivenou konstrukcí s technologií GUIDESOLE™ má tuhou přední část omezuje flexi kotníku, aby se snížila únava ostatních svalů nohou a zvýšila efektivita pohybu vpřed. Podrážka AHARPLUS™ z odolné gumové směsi má až o 50% lepší odolnost než standardní AHAR™.

VÝHODY:

Značka:
Kód výrobce:
1012B208-700
Pohlaví:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
B
Drop:
5 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
201 g
AHARPLUS™

AHARPLUS™

AHARPLUS™ jsou gumové segmenty na vnější straně podešve s vynikající přilnavostí při kontaktu se zemí. Vyznačují se odolností vůči oděru a mají vliv na celkovou životnost obuvi.

Celý popis >
FLYTEFOAM™

FLYTEFOAM™

Tlumicí pěna FLYTEFOAM™ je o 55% lehčí než běžně používaný ethylenvinylacetát EVA, přesto se při výrobním procesu neztratí žádné tlumení. Tvar mezipodešve se po každém kroku navrací do původního stavu. Díky přidaným organickým vláknům se vyznačuje vysokou odolností.

Celý popis >
GUIDESOLE™

GUIDESOLE™

GUIDESOLE™ je zakřivená konstrukce podešve s tuhou přední částí. Ta snižuje flexi kotníku a v důsledku toho nebudou Vaše nohy při delším běhu tolik unavené.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?