Dámské běžecké boty Asics GEL-PULSE 11 W modré

2 550 vč. DPH
Vyprodáno
Barevné varianty:

Dámské běžecké boty Asics GEL-PULSE 11 byly navrženy speciálně pro milovníky běhu po asfaltovaných cestách. Díky tlumené mezipodešvi s technologií AMPLIFOAM™ si budete moci užít svůj běh naplno a v pohodlí nehledě na vzdálenost, kterou se rozhodnete zaběhnout. Dalšími přednostmi jsou přizpůsobivá gumová podrážka a GEL™ technologie tlumení umístěná pod patou, jenž pomáhá absorbovat dopadový šok krok za krokem. ORTHOLITE™ vložka a technologie GUIDANCE LINE™ se postarají o přirozený, kontrolovaný pohyb vašich nohou a zároveň vám zajistí pohodlí.

VÝHODY:

  • FLYTEFOAM™ Lyte technologie.
  • GEL™ tlumení v zadní části boty.
  • Technologie Impact Guidance Systém (IGS).
Materiál:
syntetika
Kód výrobce:
1012A467-401
Určení:
silniční
Podpora:
neutrální
Impact Guidance System (I.G.S.)

Impact Guidance System (I.G.S.)

ASICS si před dvaceti lety určil za cíl vyvinout nejpokročilejší a nejlepší běžeckou botu. Základním bodem bylo pro tu dobu nové poznání a to, že při běhu na tělo působí síly ve třech různých dimenzích - přímá síla, vertikální síla a boční síla. 

Nejtěžší bylo sdružit všechny tři požadavky. Tak bylo například třeba sloučit požadavek na podporu pro cílovou skupinu nad pronátorů s potřebou po současné navýšení flexibility, dynamiky i senzorického
feedback-u. ASICS odpovědí těmto výzvám byl IMPACT GUIDENCE SYSTEM (IGSTM).

Filozofie IGSTM spojuje ASICS nejlepší běžecké boty. Je to neustálý proces, zaměřený na anatomii a přirozený pohyb nohy. Poznatky dlouhodobých vědeckých výzkumů je dnes možno spatřit ve všech aspektech ASICS technologií a inovací. Cílem IGSTM je zaručit co nejpřirozenější průběh běžeckého kroku. S pomocí poznatků dlouholeté vědecké analýzy lidského těla, přichází ke stále novým vylepšení systému. IGSTM tak podporuje pohyb ve všech fázích běžeckého kroku.

Jednotlivé komponenty a technologie systému ve vzájemné interakci splňují specifické funkce. Při tom jsou dostatečně pružné, aby se mohly přizpůsobit různým typům nohy i požadavkům. Běžecká bota
se dobře přizpůsobuje a zaručuje potřebnou podporu pro tlumení maximálního zatížení.

Výhody: 

  • Podporuje klouby a svaly během běžeckého kroku.
  • umožňuje spolupráci mezi komponenty a t echnologiemi.

 

FLYTEFOAM® LYTE

FLYTEFOAM® LYTE

Zesílená vlákna umožnují úplný návrat zpět, technologie tedy zajištuje vynikající odpružení až o 3 % větší než klasický FLYTEFOAM® a to s totožnou váhou. 

Výhody: 

  • Vynikající odpružení
Amplifoam™

Amplifoam™

Mezipodešev Amplifoam™ je navržena tak, aby zachovala trvanlivost i přes to, že je materiál měkčí a poskytuje lepší flexibilitu, pohodlí a přizpůsobivost platformy.

Forefoot GEL® Cushioning System

Forefoot GEL® Cushioning System

Tento systém využívá speciální silikon pod špičkou chodidla, který absorbuje působení nárazové síly a tlumí dopady čímž chrání celý pohybový aparát.

Guidance Line®

Guidance Line®

Guidance Line®je vylepšení IMPACT GUIDANCE SYSTÉMU (IGS). Důsledně se přizpůsobuje každému pohybu chodidla a běžeckému stylu. Pohybu se dostává podpory od fáze dopadu do fáze odrazu. V každé fázi je zaručená platforma mezi chodidlem a povrchem. To umožňuje konstrukce mezipodešve i vnější podrážky přes vestavěný Guidance Line®. 

Výhody: 

  • Přizpůsobivá platforma mezi chodidlem a povrchem. 
  • Síly dopadu jsou oslabené
  • Optimální přenos pohybu
  • Vynikající přenos ve směru pohybu dopředu. 
Ortholite®

Ortholite®

Patentovaná technologie antibakteriálních anatomických stélek do obuvi, které dlouhodobě tlumí nárazy při došlapu a preventivně zabraňují vzniku zápachu v botách a plísním. Efektivně odvádějí vlhkost, zajišťují prodyšnost, díky které noha v botě lépe větrá a méně se potí. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z čistého PU materiálu v podobě pěny, jsou snadno omyvatelné a odolné a téměř stoprocentně prodyšné.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?