adidas

adidas ULTRABOOST LIGHT

adidas Ultraboost Light

Přinášíme vám absolutní novinku od značky adidas ! Doposud nejlehčí běžecké boty adidas ULTRABOOST LIGHT ve své kategorii. Nově vyvinutá podešev boost s nově přepracovaným torzním systémem LEP 2.0 pracuje v plné míře pro váš absolutní komfort a tlumení při dopadu i odrazu. Užijte si nepřekonatelnou návratnost energie a lehkost, která podpoří Váš výkon na maximum !

DÁMSKÉ MODELY ADIDAS ULTRABOOST LIGHT

NAKOUPIT ZDE

 

 

PÁNSKÉ MODELY ADIDAS ULTRABOOST LIGHT

NAKOUPIT ZDE

 

Technická specifikace

> standardní velikost
> šněrování na tkaničky
> textilní svršek adidas PRIMEKNIT+
> textilní podšívka
> systém Linear Energy Push
> lehké odpružení BOOST
> hmotnost: 299 g (velikost 42 2/3)
> rozdíl v podešvi: 10 mm (pata: 30 mm, špička: 20 mm)
> podešev z gumy Continental Better
> svršek obsahuje nejméně 50 % příze Parley Ocean Plastic a 50 % recyklovaného polyesteru / o 10 % méně emisí na jeden pár bot ve srovnání s předchozí verzí

BENEFITY NOVÉHO MODELU ADIDAS ULTRABOOST LIGHT

ADIDAS PRIMEKNIT

Model ULTRABOOST LIGHT jsou částečně vyrobené z recyklovaných materiálů. Technologie Primeknit+ FORGED výborně obepne a zafixuje nohu což  zamezí proklouznutí.

MEZIPODEŠEV

Nejlehčí boty ULTRABOOST jsou vyrobené z o 30 % lehčího materiálu BOOST. Mezipodešev obsahuje malé kapsle, díky kterým vám bota poskytne nepřekonatelné tlumení a návratnost energie.

PODEŠEV

Ultralehká podešev je vyztužená gumou Continental™, která disponuje vysokou přilnavostí a flexibilitou, takže dosáhneš dokonale komfotního kroku.